Іранга Груп
  • 044 300 05 83
  • 073 214 15 37
  • 050 334 49 77
  • 067 777 15 03

 

    Свіже повітря є необхідною умовою життя людини. В закритих приміщеннях ми проводимо 90% свого часу, а 80% повітря, яким ми дихаємо в приміщенні – це пил та мікроорганізми. Нажаль, сучасні будівлі схожі на герметичні посудини і погано пропускають свіже природне повітря, збагачене іонами та озоном. Результатом неякісної вентиляції є надмірна вологість, неприємні запахи, погане почуття, алергія, зниження працездатності.

    Ми без зайвих вагань турбуємось про те, щоб в кожному будинку було належне водо- та електропостачання та інші зручності. Але, подекуди, ми забуваємо про ще один важливий фактор безпеки та комфорту – повітря. Напевно, такий погляд на якість повітря сформувався через те, що за повітря не треба платити, і про нього ми згадуємо тільки тоді, коли в приміщенні стає задушливо та некомфортно, з’являється головний біль та дратівливість. Але, безперечно, в приміщення постійно має поступати свіже та очищене повітря, а відпрацьоване видалятись, таким чином, забезпечуючи постійну його циркуляцію.

   Ефективна вентиляція є обов’язковою вимогою до комфортного та якісного житла, місця роботи або іншого приміщення, де більшу частину свого часу проводить людина. Комфортна температура, відносна вологість, швидкість циркуляції повітряної маси та допустима концентрація шкідливих домішок – всі ці параметри відповідають за наше самопочуття.

   Над створенням та забезпеченням комфортних умов та сприятливого мікроклімату в приміщеннях працює ТОВ "ІРАНГА ГРУП". Наша компанія – лідер на українському ринку проектування та монтажу вентиляційних систем та припливно-витяжних установок.

   Основні пріорітети компанії: комфорт, якість, надійність та енергозбереження. 

  Вентиляційні системи, які ми пропонуємо це не тільки створення комфортної атмосфери, але й ефективність збереження теплової енергії, безпека експлуатації, надійне та довговічне обладнання, компактність та економічність. І що особливо важливо, враховуючи актуальну екологічну ситуацію, дані вентиляційні системи сприяють збереженню природних ресурсів. Використовуючи високоефективні теплоутилізатори, ми використовуємо тепло повітря, яке видаляється з приміщення для підігріву свіжого повітря, яке надходить. Комфортний та здоровий мікроклімат в приміщеннях може бути економним. Навіщо втрачати гроші видаляючи тепло, якщо його ще можна ефективно використовувати і на цьому заощадити. Однак слід зауважити, що обладнання дозволяє повертати не тільки тепло, але й холод. І якщо повітря в приміщеннях охолоджується, то холод повітря, що видаляється, можна використовувати так само як і тепло в попередньому випадку. Тут також слід зауважити, що комфортні умови та бажані параметри мікроклімату, тільки завдяки кондиціюванню без вентиляції ніколи не будуть досягнуті.

  Вентиляція актуальна для кожного типу приміщень, саме тому компанія "ІРАНГА ГРУП" пропонує виключно широкий спектр вентиляційних агрегатів и функціональних рішень для вентиляції житла, шкіл, дитячих садочків, офісів, кафе, ресторанів, конференц-залів, торгово-розважальних комплексів, громадських будівель, виробничих приміщень, басейнів, а також «чистих» медичних приміщень. Особливостями припливно-витяжних установок, які пропонує "ІРАНГА ГРУП", являються простота монтажу, зручність обслуговування та висока енергоефективність.

  Системи вентиляції класифікуються за наступними ознаками:

- за способом утворення тиску та переміщення повітря: з природнім та штучним (механічним) типом;

- за призначенням: припливні та витяжні, припливно-витяжні з рекуперацією тепла;

- за способом організації обміну повітря: загально-обмінні, місцеві, аварійні, протидимові;

- за конструктивним виконанням: канальні та безканальні.

  Розрахунок вентиляційних систем виконується за допомогою наступних параметрів: продуктивність за повітрям (м3/г), робочий тиск (Па), швидкість потоку повітря в повітропроводах (м/с), допустимий рівень шуму (дБ), потужність калорифера (кВт). Норматив циркуляції повітря регламентується будівельними нормами, правилами (СНіП) та санітарними нормами.

  При проектуванні вентиляційних систем, інженери-проектувальники компанії РАНГА ГРУП" звертають особливу увагу на співвідношення площі приміщень та габаритних розмірів обладнання. Наші спеціалісти запропонують Замовнику компактні вентиляційні агрегати з найкращими технічними характеристиками, що повністю вирішить проблему їх компактного розміщення в приміщеннях та забезпечить зручність монтажу.

  Сучасні вентиляційні установки призначенні для створення простих, функціональних систем вентиляції приміщень. Основна мета – створення мікроклімату, який в повній мірі забезпечить гарне самопочуття та працездатність людей, в сфері дії цього обладнання. Ми пропонуємо обладнання, що відзначається прогресивними конструкторськими та технологічними рішеннями, які відповідають вимогам стандартів Європейського союзу.

 

   Повністю інтегрована в обладнання автоматика управління на основі мікропроцесорів пропонує користувачам простий та зручний інтерфейс, який дозволяє легко обирати потрібні функції, міняти їх, а також слідкувати за показниками роботи установки. Всі необхідні функції управління, а також захисні функції, які забезпечують безпечну експлуатацію, передбачені та надаються разом з обладнанням. Також пропонується функція управління вентиляційними установками через комп’ютерну мережу або Інтернет.

Принцип роботи спроектованих вентиляційних систем – вмикай і використовуй!

Доручіть створення Вашого мікроклімату професіоналам – компанії "ІРАНГА ГРУП"!

До публикацій