Іранга Груп
  • 044 300 05 83
  • 073 214 15 37
  • 050 334 49 77
  • 067 777 15 03

 

Центральні холодильні машини

Сортировка: orderby Кількість:

 

    Холодильні централі, "REFRA" виробляє на базі спіральних, цифрових, поршневих і гвинтових компресорів, різного дизайну і широкої лінійки продуктивності.

    Центральні холодильні машини або холодильні централі (ЦХМ) - це агрегат, призначений для створення штучного холоду в системах холодопостачання магазинів, супермаркетів, гіпермаркетів, холодильних камер складів, терміналів, підприємств харчової, переробної, хімічної та фармацевтичної промисловості, а також в центральних системах кондиціонування повітря найрізноманітніших об'єктів. Централізовані системи холодопостачання з холодильними централями мають дуже високу гнучкість розподілу холоду по споживачах. 

   Холодильна централь - це агрегат, що складається з декількох компресорів. Компресори розміщуються на загальній жорсткій рамі паралельно один одному і пов'язані між собою складною системою трубопроводів та інших елементів. Ті ж у свою чергу, керуються мікропроцесором згідно певного алгоритму. Холодильні централі мають високу надійність. При відмові одного з компресорів система продовжує працювати. Завдяки застосовуваної автоматиці і запірної арматури, компресор, що вийшов з ладу, можна відключити і замінити, не зупиняючи роботу інших компресорів.

      Перевага використання:

- висока надійність;

- економія електрики;

- оперативний монтаж;

- можливість установки блоків всередині приміщень;

- точність регулювання продуктивності обладнання;

- робота в автоматичному режимі;

- збільшення термінів експлуатації компресорів.

 

 

Назад